Olaplex

Olaplex

Nasz prosty, trzyetapowy proces obejmuje opatentowany składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym w celu wykrycia złamań w włosach spowodowanych uszkodzeniami chemicznymi, termicznymi i mechanicznymi. Możesz użyć Olaplex w celu naprawienia uszkodzonych włosów lub dodać go do innej usługi, aby w pełni zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami.

No.1

Bond Multiplier®

 

Ten skoncentrowany pierwszy etap salonu odbudowuje uszkodzone więzy disulfidowe i rozpoczyna proces zapobiegania uszkodzeniom i naprawiania włosów.

No.2

Bond Perfector®

 
 

Nasz drugi etap salonu nadal odbudowuje i przywraca wszelkie pozostałości połamanych więzów zapewniających najsilniejsze, najbardziej lśniące i najzdrowsze włosy.

No.2

Hair Perfector®

 
 

Ten ostatni krok sprzedaży detalicznej zapewnia ciągłą ochronę klienta przed ciągłym uszkodzeniem w domu.

Olaplex to system pielęgnacji włosów, który zapobiega osłabieniom i uwrażliwieniom włosa przy zabiegach każdej koloryzacji, przy dekoloryzacjach oraz trwałych. Dzięki systemowi Olaplex możemy diametralnie zmieniać kolor włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji.

Na czym polega system Olaplex?

Podczas koloryzacji zmienia się struktura włosa. Mostki dwusiarczkowe zawarte we włosie, ulegają zniszczeniom lub zerwaniom podczas zabiegów chemicznych. Substancje zawarte w systemie Olaplex mają za zadanie zregenerować mostki, które uległy destrukcji. W ten sposób włosy nie tracą na jakości, a w zamian odzyskują blask, miękkość i zdrowie