The Hair Supporters

The Hair Supporters

Alfaparf The Hair Supporters Scalp Protector 0 serum ochronne posiada innowacyjną formułę, która została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej skóry głowy. Serum skutecznie zabezpiecza i łagodzi różnego rodzaju podrażnienia. Zapewnia wysoki komfort podczas wykonywania zabiegów chemicznych, które mogłyby dodatkowo podrażnić wrażliwą skórę głowy. Obecne w kosmetyku substancje aktywne wykazują bardzo silne właściwości łagodzące. Przynoszą ulgę i ukojenie oraz zmniejszają pieczenie i swędzenie skóry głowy.Produkt nie zawiera w swoim składzie substancji zapachowych i parabenów, które mogłoby przyczynić się do powstania podrażnień.

Alfaparf The Hair Supporters Bond Rebuilder 1 krem zabezpieczający powstał specjalnie z myślą o ochronie włosów podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów technicznych. Krem skutecznie redukuje zniszczenia i zmniejsza łamliwość. Zabezpiecza wiązania wewnątrz włosów, zwiększa odporność i przyczynia się do poprawy ich wyglądu.Zawiera w swoim składzie kwaternizowaną keratynę biomimetyczną, rewolucyjny składnik aktywny, który odbudowuje i regeneruje zniszczone partie włosów. Uzupełnia niedobór aminokwasów i tym samym przyczynia się do polepszenia kondycji włosów. Nic więc dziwnego, że po użyciu kremu Alfaparf The Hair Supporters Bond Rebuilder, włosy stają się ładniejsze, zdrowsze i bardziej odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Alfaparf The Hair Supporters Scalp & Fiber Restorer 2 fluid neutralizujący znajdzie swoje zastosowanie podczas każdego zabiegu chemicznego wykonywanego na włosach. Przyczyni się do przywrócenia skórze głowy naturalnego pH, które ulega zmianie podczas zabiegów chemicznych. Zadba o prawidłową równowagę włókien i jednocześnie zamknie łuski włosów. Kosmetyk wykazuje silne właściwości pielęgnujące włosy i dostarcza do ich wnętrza najpotrzebniejsze składniki odżywcze, które są niezbędne do ich prawidłowego wzrostu. Obecna we fluidzie kwaternizowana keratyna biomimetyczna oraz rewolucyjny składnik aktywny, w ściśle ukierunkowany sposób, oddziałuje na zniszczone włókna włosów i tym samym przyczynia się do ich odbudowy i regeneracji.